Головна

Фото1
Фото2
Фото3
Фото4
  

Маючи багаторічний досвід створення ультразвукових газових витратомірів, ми постійно вдосконалюємо наші прилади в процесі дослідних та дослідно-конструкторських робіт, а також випробувань на зразкових продувних установках та промислових полігонах.

На підприємстві діє система управління якістю при проектуванні, виробництві та обслуговуванні контрольно-вимірювальної апаратури відповідно до вимог ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008).


Номер з державного реєстру засобів вимірювальної техніки витратомірів типу АРГ: України - У1711-04.Затверджені для витратомірів АРГ методики забезпечують:
  • вимірювання обсягу технічних газів при облікових операціях (комерційний облік);
  • безпроливну перевірку витратоміра в процесі експлуатації, у тому числі, при необхідності, - без зняття датчиків та зупинки техпроцесу.

Ступінь вибухозахисту - 1ExdIICT6, 1ExsibIIAT3, 1ExsdIIBT3 або "РО Ех [sia] I у комплекті ДСНО" (витратоміри ДАРС-01Ш/02Ш для шахтних застосувань).


Витратоміри АРГ понад 25 років широко використовуються на об'єктах атомної енергетики, у тому числі в системах, важливих для безпеки АЕС (клас безпеки 3Н).


Серед наших замовників: Запорізька, Рівненська, Хмельницька, Южно-Українська, Чорнобильська АЕС, меткомбінати Криворіжсталь, Азовсталь, ім. Ілліча, Алчевський МК, Запоріжсталь, Дніпроспецсталь, Нижньодніпровський трубний завод, Ясинівський коксохімічний завод, ННЦ "Інститут метрології", ДКБ "Південне", ПЗ ЮМЗ та інші підприємства України, а також підприємства Болгарії, Італії, Франції, Індії.


  
Убийца льда и нафталина
Для недопущення наростання льоду, смол і нафталіну у вологому доменному та коксовому газі витратоміри комплектуються вибухобезпечними перетворювачами ППВ-33/2А 1ExsdIIBT3 з функцією активного антизледеніння (А). Сертифікат України.

Антилёд

013758  |    На головну    |        Вгору        |